גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

תביעת מזונות

תביעת מזונות ילדים ואישה תוגש לבית המשפט – תוך הגשתם של מספר עותקים של כתב התביעה. כמו כן, על כתב התביעה לציין את שמותיהם של התובעים, הסכום של דמי המזונות ועוד. מעוניינים גם אתם להגיש תביעה זו? ברצונכם שהאב יישא בחובותיו כלפי הילדים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד עורכי דין אילן גבע. לצד תביעת המזונות, תחומי העיסוק של משרד זה נוגעים אל חלוקת רכוש, הסדרי ראייה לילדים ועוד. כל זאת, במקצועיות, יעילות והרגישות הדרושים לביצוע העבודה.

תביעת מזונות לילדים

פרידה מבן או בת הזוג היא כואבת, מורכבת ומאתגרת. הרי התחתנו עם בני זוג אלו מתוך אהבה ואמונה כי מערכת היחסים תשרוד. עם זאת, השנים עושות את שלהן כאשר רבים מאתנו מתרחקים רגשית יותר ויותר מהפרטנרים שלנו. כאשר עולה בנו המחשבה להתגרש – מדובר בשלב מורכב ביותר. כמו כן, יש לנהל הליך זה תוך שמירה על כבודם של כל המעורבים בדבר – בייחוד כאשר מעורבים בכך ילדים.

בהתאם, כדי לשמור על איכות חייהם של הילדים גם לאחר הגירושין, על ההורים לחלק את הנטל הכלכלי כראוי. כלומר, החל משליחתם למערכת החינוך ועד האכלתם כנדרש, אין ספק שגידול ילדים משמש כנטל כלכלי. חוששים שההורה השני איננו מעביר את הכספים הדרושים? במצב זה יש להגיש תביעת מזונות לילדים.

לאור העובדה שמדובר במשימה מורכבת הדורשת ידע, הבנה ורגישות גבוהה, יש לפנות אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה. החל מפגישת הייעוץ הראשונית ועד ביצוע אסטרטגיית הפעולה – עבודה זו תתנהל שלב אחר שלב במקצועיות הדרושה.

לנהל את התביעה על הצד הטוב ביותר

החוק הישראלי קובע כי כאשר הורים אינם חיים יחדיו, על ההורה שאיננו מחזיק במשמורת על הילדים לשלם מזונות. וזאת, כאשר גובה המזונות יקבע בהתאם לפערי השכר של ההורים וכן הלאה. כדי להגיש את כתב התביעה כהלכה, מומלץ ליצור קשר עם משרד עורכי דין אילן גבע.

גם כשמתגרשים – שומרים על אחדות המשפחה השאר פרטים ונחזור אליך לעזרה

חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי